Wigilia 2015

Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, czas radości , czas spotkań w gronie przyjaciół.. 10 grudnia  2015 w Restauracji Kamiński a Zdrowie odbyło się spotkanie wigilijne Kępińskiego Klubu Amazonek . W miłej i uroczystej atmosferze  zasiadłyśmy przy pięknie zastawionych stołach.

Uroczystość otworzyła Danka mówiąc.
„Jest to dla nas niezwykły czas oraz niepowtarzalna okazja do przeżycia radosnych chwil w gronie przyjaciół. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę Wam złożyć drogie koleżanki najserdeczniejsze życzenia; zdrowych , wesołych i spokojnych świąt . Niech Świąteczny czas pozwoli Wam zregenerować siły, wzmocnić rodzinne więzi i radować się tym co przynosi każdy dzień. Życzę również aby te Święta były czasem spokoju i wyciszenia, które choć na chwilę pozwolą zapomnieć o wszelkich troskach dnia codziennego”.
Następnie była modlitwa, dzielenie się opłatkiem i niekończące się życzenia, niejednokrotnie pojawiały się łzy szczęścia.
Z wielką radością powitałyśmy Mikołaja, było dużo śmiechu i radości, otrzymałyśmy wiele prezentów ale nie obyło się również od krytycznych uwag Mikołaja dla koleżanek , które niesystematycznie uczestniczą w rehabilitacji. Rozmowy i śpiew kolęd towarzyszyły nam w tym pięknym wieczorze.
Cieszymy się, że mogłyśmy przeżyć wspólnie tak piękne i wzruszające chwile.

Dodaj komentarz