×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982
Welcome visitor you can log in or create an account

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /var/www/clients/client3/web8/web/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /var/www/clients/client3/web8/web/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Otwarcie Nowego Klubu AMAZONEK

2 marca 2006 odbyło sie uroczyste otwarcie Nowej Siedziby Naszego Klubu... Otwierając siedzibę Prezes-Danuta Szpakowska powiedziała : "Przypadł mi zszczyt już poraz drugi otwierać siedzibę naszego klubu.Cieszę sie bardzo , że udało nam się sfinalizować to przedsięwziecie"
Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: poseł A. Grzyb, burmistrz P.Psikus,w-ce burmistrz R.Przybylski, ks. proboszcz K.Nawrocki, pastor M. Podżorski, prezes stowarzyszenia Światło G.Gatner, starostwo powiatowe reprezentował sekretarz K. Dąbrowski

Więcej w tej kategorii: II Spartakiada Kępińskich Amazonek »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.