Welcome visitor you can log in or create an account

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /var/www/clients/client3/web8/web/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /var/www/clients/client3/web8/web/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Częstochowa 2018

6 października 2018 uczestniczyłyśmy w XXI Ogólnopolskiej Pielgrzymce Amazonek na Jasnej Górze. Pod szczytem byłyśmy z amazonkami z całej Polski i zagranicy. Wspólnie dziękowałyśmy Bogu za zdrowie i radość życia.


Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa Jana Pawła II „ Miłości bez krzyża – nie znajdziesz, a krzyża bez miłości nie uniesiesz”
O godz. 9.30 zebrałyśmy się na al. Sienkiewicza by przejść na plac przed klasztornym szczytem i wspólnie uczestniczyć we mszy św. podczas , której oddałyśmy się pod opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej natomiast o godz.13. uczestniczyłyśmy w nabożeństwie drogi krzyżowej.
Coroczny pobyt na Jasnej Górze daje nam nadzieję, pomagając przetrwać najtrudniejsze chwile.
Z wielkim utęsknieniem oczekujemy na następną Pielgrzymkę, za rok.

Ostatnio zmienianywtorek, 09 październik 2018 20:43

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.