Welcome visitor you can log in or create an account

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /var/www/clients/client3/web8/web/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /var/www/clients/client3/web8/web/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Pobyt w Jarosławcu

W dniach 30.05.2015 do 07.06.2015 byłyśmy nad morzem w ośrodku Panorama Morska w Jarosławcu. To był bardzo udany wyjazd relaksacyjno – rekreacyjny. Zwiedziłyśmy okolicę oraz korzystałyśmy z morskiej słonecznej kąpieli. W trakcie pobytu odbyły się zajęcia sportowe prowadzone w formie gier i zabaw oraz turniej piłki plażowej. 

Wyjazd pozwolił nam na super wypoczynek, oderwanie się od codziennych spraw, wspólny śpiew, spacery po plaży, rywalizacja sportowa, to wszystko spowodowało, że do domu wróciłyśmy zrelaksowane i wypoczęte.

Projekt został zrealizowany ze środków – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „Razem walczymy z rakiem- rehabilitacja kępińskich amazonek”. 

GALERIĘ ZDJĘC ZNAJDZIECIE KLIKAJĄC TUTAJ

Więcej w tej kategorii: « Spotkanie wigilijne Szlachetna Paczka »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.