×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982
Welcome visitor you can log in or create an account

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /var/www/clients/client3/web8/web/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /var/www/clients/client3/web8/web/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Śladami Jana Pawła II

W dniach od 3 do 5 lipca nasz Klub zorganizował wycieczkę śladami wielkiego papieża. Celem wyprawy było poznanie miejsc związanych z życiem Jana Pawła II. Wycieczka składała się z kilku etapów:


w pierwszym dniu zwiedzałyśmy Wadowice (dom rodzinny Karola Wojtyły i bazylika)
drugi dzień upłynął pod znakiem Krakowa
w trzecim zwiedziłyśmy między innymi:Dolinę Prądnika i Ojców
Podczas wycieczki miałyśmy też okazje poznać sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, miejsce to odegrało wielką rolę w duchonym rozwoju papieża.Wiele z nas już tu było, ale w niczym to nie zmąciło atmosfery , która nam towarzyszyła.Jesteśmy zgrana grupą i każdy wyjazd sprawia nam wyjątkową przyjemność nie tylko ze względów turystycznych, ale też czysto przyjacielskich.
Wycieczka dofinansowana została przez Starostwo Powiatowe w Kępnie ze środków PFRON w ramach realizacji zadania z zakresu sportu, rekreacji, kultury i turystyki osób niepełnosprawnych.

Więcej w tej kategorii: Kobyla Góra »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.