Welcome visitor you can log in or create an account

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /var/www/clients/client3/web8/web/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /var/www/clients/client3/web8/web/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Marsz Życia i Nadziei w Kaliszu.

Marsz Życia i Nadziei w Kaliszu został zorganizowany w czwartek 17 października, a wzięło w nim udział kilkaset członkiń klubów Amazonek z Kalisza, Jarocina, Konina, Krotoszyna, Ostrowa,Pleszewa no i oczywiście nie mogło  zabraknąć tam Nas - Amazonek z Kępna.

Marsz Życia i Nadziei w Kaliszu odbył się po raz szósty. Hasłem tegorocznej manifestacji było wezwanie "Bądź Kobietą Zdrową". Celem Amazonek jest, poza pomocą i różnego rodzaju wsparciem dla kobiet, które już zachorowały, propagowanie idei badań profilaktycznych: USG, mammografii, a także genetycznych. Badania służą wyłonieniu kobiet o podwyższonym ryzyku zachorowania oraz wychwyceniu choroby w najwcześniejszym stadium.

Jedną z okazji, aby zwrócić uwagę na te właśnie aspekty jest między innymi organizowany przez Amazonki Marsz Życia i Nadziei w Kaliszu. Barwny korowód przeszedł ulicami miasta od parku Miejskiego pod ratusz, gdzie odbyła się główna część Marszu Życia i Nadziei w Kaliszu.

Ostatnio zmienianypiątek, 08 sierpień 2014 16:38

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.